KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16218073

nr 1621 8073

Malle Leis

(1940-2017), Estland

Blomma. Signerad, daterad -61. Akvarell, 37x30cm, yttermått inklusive ram: 40x33cm

Malle Leis, konstnär född 1940, död 2017.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 20 maj 2024
kl 20:45:03

Malle Leis

Läs mer om Malle Leis